Nexsound – experimental, ambient, noise, improv record label

Кожного разу, коли вони зустрічалися, коли сварилися і сперечалися, все перекочувалося і не закінчувалось, і кожного разу повітря засвічувалось, з очей виганяючи найменший сумнів, і історія їхніх дивних стосунків не мала продовження і жодного змісту, але варта того, щоби її розповісти…

«Мандрівники» – новий проект, в якому зустрілося СЛОВО поета Сергія Жадана та магічні МЕЛОДІЇ електронно-етнічного гурту «Ойра та Андрій Кириченко».

«…Історія їхніх дивних стосунків…», тобто їх творчого тандему розпочалася близько 10 років тому й нараховує вже не один спільний виступ. Музиканти мають у своєму творчому доробку пісні на слова Жадана та поєднання віршів Сергія зі своїм музичним супроводом.

«… варта того, щоби її розповісти…», тож послухати цю історію зможе кожен слухач, оскільки в січні «Мандрівники» подорожують Україною, аби розповісти всі свої історії.
Виступи відбудуться в кількох містах, серед яких Харків, Полтава, Київ, Луцьк. Але цей список може доповнюватися, тому всі, кого цікавить ця подія ¬- слідкуйте за новинами.

ВІРШІ, ДЕКЛАМАЦІЯ – Cергій Жадан
МУЗИКА – гурт “Ойра” та Андрій Кириченко
ВІДЕО-АРТ – київська художня студія «Антресоля»

місця та дати виступів:
ХАРКІВ -26 січня “Інді”, 19:00
ДНІПРОПЕТРОВСЬК – 27 січня арт-кафе “Неизвестный Петровский”, 19:00
ПОЛТАВА – 28 січня “Сто доріг”, 19:00
ЛУЦЬК – 29 січня “Майдан”, 19:00
КИЇВ – 30 січня “Rote 66”, 20:00